فروش چرم مصنوعی
خانه / چرم مصنوعی / قیمت چرم مصنوعی روکشی

قیمت چرم مصنوعی روکشی

قیمت چرم مصنوعی روکشی به عوامل مختلفی بستگی دارد ، یعنی نمیتوان برای آن یک قیمت کلی را تعیین زیرا قیمت آنها ثابت نیست و عواملی همچون جنس مواد به کار رفته در چرم مصنوعی ، برند تولیدی آن روکش چرمی ، سایز و اندازه سفارشی شما یعنی مقداری که در روکش شما از چرم استفاده شده است و … پس شما اگر قصد خرید روکش چرمی برای ماشین خود هستید بهترین کار این است یا به صورت حضوری به مرکز فروش و یا نمایندگی برند مورد نظر خود بروید و با توجه به مدل ماشین خود از آن ها راهنمایی بگیرید و شرایط و هزینه را جویا شوید و یا اینکه از طریق سایت های معتبر اقدام به خرید کنید و یا از آنجا می توانید حدود قیمت ها را نیز آگاه شوید .

قیمت چرم مصنوعی

انواع چرم مصنوعی روکش صندلی

چرم مصنوعی روکش صندلی یکی از روکش هایی است که امروزه مورد استقبال بسیای از افراد قرار گرفته و حتی بسیاری از کارخانه های تولیدی اتومبیل از همان اول از این روکش ها بعد از ساخت ماشین می کنند که دیگر نیاز نیست فرد روکش را تغیر دهد ، اما اگر ماشین شما از اول روکش چرم نداشت می توانید در صورت علاقه روکش ماشین خود را تعویض کرده و آن را از جنس چرم مصنوعی کنید ، زیرا این روکش ها به ماشین زیبایی و جلوه خاص می دهد .

قیمت چرم مصنوعی

در تولید چرم های مصنوعی از انواع مختلفی از مواد شیمیایی استفاده می شود ، که هر کدام از آنها چرمی با ویژگی های خاص تولید می کند ، تعداد این مواد زیاد اشت که ما در این قسمت به تعداد محدود از آنها اشاره می کنیم ۱ ) چرم های پشت آستر یکی از این نمونه ها هستند که بسیار با دوام و مقاوم هستند . ۲ ) چرم های پشت کلک ، که دوام کمتری دارند نسبت به آستر دار و …

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید آزاد فلاح
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09126754662
آدرس کانال: AzadCharm@
پست الکترونیکی: Info@azadcharm.ir

مطلب پیشنهادی

چرم مصنوعی تبریز

کارخانه تولید عمده چرم مصنوعی تبریز

چرم مصنوعی تبریز جزوء برترین برندهای روز ایران است، این کارخانه با ارائه بهترین کیفیت در تولید چرم مصنوعی توانسته حجم تیراژهای خود را افزایش دهد. جهت خرید از کارخانه چرم مصنوعی تبریز لطفا با مشاور فروش ما ارتباط برقرار کنید.